Mamy lek na niewidzialność dla firm w Internecie.
Szybki kontakt: tel. +48 61 847 04 58, e-mail: biuro@widzialni.pl
Blog
24.04.2018

Zostań Wiedźminem!

Gry komputerowe
Zostań Wiedźminem!
www.euregiobodensee.org warriorchairs.com adwokat w niemczech

Gra fantasy o nietypowej, rozbudowanej fabule, pełna przygód i widowiskowych walk – w skrócie Wiedźmin. Nie ulega wątpliwości, że gra zdobyła i nadal zdobywa nowych fanów.

Na czym polega urok tej gry? Przede wszystkim przenosimy się do świata fantasy, jaki znamy z opisów Sapkowskiego. Realistyczne efekty 3D to niewątpliwa zaleta Wiedźmina, a do tego postacie, z którymi przyjdzie nam stoczyć bój prezentują się widowiskowo na ekranie komputera.

W grze przemierzamy bowiem tereny wyniszczone przez walkę pomiędzy dwoma królestwami – południa i północy. Na zgliszczach pojawiają się jednak potwory, które żerują na pozostałych dobrach.

Wiedźmini będą musieli przywrócić porządek na tych terenach i zadbać o to, aby świat wrócił do nowego porządku. Główny bohater, w którego rolę się wcielamy, wraca do Kaer Morhen i tam zaczyna swoją misję.

Przechodzi szkolenie w mordowaniu potworów i niebawem przyjdzie mu wykorzystać zdobytą wiedzę i umiejętności w praktyce. Twierdza zostaje zaatakowana przez potwory i kilku wiedźminów na czele z Geraltem będą musieli odeprzeć atak i ruszyć do długiego boju z przerażającymi stworami, które rozprzestrzeniły się na coraz rozleglejszych terenach.

Gra ze względu na brutalne sceny, w których często przelewa się sporo krwi jest polecana dla pełnoletnich graczy. Sceny walk nie są tutaj bowiem cenzurowane w jakikolwiek sposób, a stanowią główną atrakcję dla gracza.

To właśnie w pojedynkach możemy zaprezentować umiejętności naszego bohatera z Rivii.