Mamy lek na niewidzialność dla firm w Internecie.
Szybki kontakt: tel. +48 61 847 04 58, e-mail: biuro@widzialni.pl
Blog
17.09.2017

Urządzanie wnętrza domu na jesień

Urządzanie wnętrz
Urządzanie wnętrza domu na jesień
stoły bankietowe

Pory roku maja wpływ nie tylko na zmieniający się krajobraz za oknem. Zmiana temperatury i znacznie mniejszy dostęp do światła słonecznego jesienią, przekłada się na sposób urządzania wnętrz w tym okresie czasu. Nie oznacza to, że wraz z nastaniem jesiennych deszczy zupełnie zmieniamy umeblowanie w całym domu. Zwykle dochodzi do drobnych zmian dodatków.
W co zaopatrzyć mieszkanie na jesień? Zimny październik i deszczowy listopad to miesiące, które wywierają nacisk na potrzebę szukania ciepła. Dlatego warto zainwestować kilkadziesiąt złotych w parę grubych kocy. Przydadzą się podczas chłodnych wieczorów spędzanych w towarzystwie dobrych książke i smacznych herbat. Za pomocą koca można znacznie ożywić lub uspokoić pomieszczenie. Mocny róż lub pomarańcz wniosą odrobinę energii na szarą sofę. Natomiast białe albo szarawe koce wprowadzą nieco spokoju na jaskrawo żółtych fotelach.

Nieodłącznym elementem każdej jesieni są wspomniane wyżej herbaty. Trzeba mieć w czym je pić! Dlatego bardzo dobrym zakupem będą duże, kolorowe kubki eleganckie i dzbanek. Ozdobią wnętrza salonów, jadalni i kuchni. Poza tym przyczynią się do codziennej dawki gorącej, ulubionej herbaty. Oprócz koca pomocą w starciu z szybko nastającymi wieczorami okażą się poduszki oraz świece. Pierwsze będą nie tylko dekoracją wnętrza, ale praktycznym przedmiotem ułatwiającym sen i odpoczynek. Drugie, natomiast zapewnią odpowiedni nastrój każdego popołudnia i wieczora. Dobrym rozwiązaniem jest zakup świec o energetycznych zapachach np. pomarańczowym, które pobudzają do działania mimo brzydkiej pogody. Warto spróbować wprowadzić do mieszkania kilka urozmaiceń, ponieważ pozytywnie wpłyną one na nasze samopoczucie i dodatkowo delikatnie zmienią nasze codzienne otoczenie.