Mamy lek na niewidzialność dla firm w Internecie.
Szybki kontakt: tel. +48 61 847 04 58, e-mail: biuro@widzialni.pl
Blog
12.06.2019

Ubisoft Studios

Gry komputerowe
Ubisoft Studios
www.xxiv-ozhs.pl https://supportme.pl/lp/biuro-ksiegowe-suchy-las kancelaria adwokacka rozwody katowice

Ten powszechnie znany koncern zajmujący się produkcją, wydawaniem oraz rozpowszechnianiem gier video ma oddziały niemal na każdym kontynencie. Główna siedziba znajduje się jednak we Francji. Firma powstała w połowie lat 80. XX wieku.

Niemal na samym początku istnienia, firma nawiązała współpracę z czołowymi wydawcami gier. Z czasem zaczęła tworzyć własne gry. W dorobku Ubisoft Studios znajduje się wiele znanych tytułów, które osiągnęły milionową sprzedaż. Do najpopularniejszych zaliczają się takie serie, jak Far Cry, Assassin’s Creed czy Prince Of Persia.

Seria Far Cry przeznaczona jest dla pełnoletnich graczy. Gra charakteryzuje się niezwykle dynamiczną akcją oraz ciekawą oprawą audiowizualną. Gracz ma bardzo dużą swobodę działania. Może w dowolny sposób kreować losami bohaterów.

Tłem akcji są zazwyczaj tropikalne wyspy. Grafika dopracowana jest w najdrobniejszych szczegółach. Istnieje możliwość samodzielnej gry, jak i z udziałem innych graczy. W 2014 roku producent zapowiedział premierę Far Cry 4.

Assassin’s Creed przenosi graczy w czasy zmagań między asasynami a templariuszami. Dodatkowym zagrożeniem jest ryzyko zagłady świata. Bohaterów może uratować manuskrypty z przeszłości. Bohaterowie mają do wykonania wiele niebezpiecznych misji.

Głównym bohaterem Prince of Persia jest książę, który posiada umiejętność walki bronią białą. Ponadto książę wykonuje wiele akrobatycznych popisów, dzięki którym pokonuje przeszkody. Cała akcja osadzona jest w czasach średniowiecza w krajach Bliskiego Wschodu.