Mamy lek na niewidzialność dla firm w Internecie.
Szybki kontakt: tel. +48 61 847 04 58, e-mail: biuro@widzialni.pl
Blog
11.05.2018

Superman chodzący ideał

Związki
Superman chodzący ideał
www.foto-vistula.pl http://www.komornik-tomczak.pl/ adwokat łódź sprawy karne

Współczesny mężczyzna ma być Supermanem, silnym, odważnym, ale także przystojnym. Oj, tak patrząc na ten chodzący ideał z ekranów bez wątpienia marzymy o takim wspaniałym Clarku Kentcie przy naszym boku. Która z nas nie chciałaby się pochwalić swoim przyjaciółkom, a właściwie całemu światu, dodając jego zdjęcie na Facebooku.

Och można sobie pomarzyć, bo przecież takich ideałów, to po prostu nie ma. Jeśli jest przystojny, zadbany, dobrze ubrany, to dzisiaj pierwsze skojarzenie jest zupełnie inne niż ekstra facet. Oczywiście są jeszcze przystojniacy na tym świecie, ale cała reszta nie zawsze idzie z tym w parze.

Ale z drugiej strony, czy wygląd ma, aż takie znaczenie, czy jest to wyznacznik naszej miłości, czy nie można pokochać chłopaka z brzuszkiem, z niekoniecznie odpowiednio dobraną koszulą, czy czapką. Myślę, że można, bo w każdym mężczyźnie drzemie coś urokliwego, a przecież po to są kobiety, aby zadbać o sowich mężów. Bez problemu można zmienić jego nawyki, a tym bardziej garderobę.