Mamy lek na niewidzialność dla firm w Internecie.
Szybki kontakt: tel. +48 61 847 04 58, e-mail: biuro@widzialni.pl
Blog
20.05.2019

Obsidian Entertainment

Gry komputerowe
Obsidian Entertainment
https://warriorchairs.com/pl/product-category/fields-of-battle/ adwokat berlin

Obsidian Entertainment to kolejna amerykańska firma zajmująca się produkcją gier. W jej dorobku znajduje się kilka serii oraz pojedyncze wydania gry. Obsidian Entertainment zadebiutowała w 2004 roku. Wówczas ukazała się gra Star Wars: Knights of the Old Republic II. Za pierwszą część tej gry odpowiada BioWare, który współpracuje z Obsidian Entertainment.

Fabuła drugiej części nie stanowi kontynuacji wydarzeń z części pierwszej. Gracze mają możliwość wcielenia się w rycerza Jedi. Główny bohater powraca z wygnania i zastaje zniszczoną na skutek wojen ojczyznę. W całej galaktyce panuje kompletny chaos. Najważniejszym zadaniem graczy jest przywrócenie porządku oraz odrodzenie zakonu.

W miarę rozwoju gry główny bohater zdobywa nowe umiejętności, a także narzędzia walki, które umożliwiają mu pokonanie wroga. W kolejnych latach Obsidian Entertainment zajęło się produkcją mini serii gry Neverwinter Nights 2. Firma zajęła się utworzeniem sequela do tej gry. Niewątpliwą zaletą Neverwinter Nights 2 są szybkie zwroty akcji oraz unikalna fabuła. Gra podzielona jest na kilka etapów.

Przed przejściem do kolejnego gracz musi wykonać wszystkie przydzielone mu zadania. W kolejnych odsłonach gry producenci wprowadzili liczne modyfikacje oraz ulepszenia postaci. Dużym zainteresowaniem cieszy się także Fallout: New Vegas. Gra zalicza się do postapokaliptycznych. W fabule nie brakuje konfliktów, zamieszek oraz szybkich zwrotów akcji.

Producenci w kolejnych wydaniach coraz bardziej udoskonalili postaci oraz możliwości.