Mamy lek na niewidzialność dla firm w Internecie.
Szybki kontakt: tel. +48 61 847 04 58, e-mail: biuro@widzialni.pl
Blog
25.03.2018

O czym pamiętać urządzając małe mieszkanie?

Urządzanie wnętrz
O czym pamiętać urządzając małe mieszkanie?
www.mhcs.pl dobry adwokat rozwodowy katowice

Zakup własnego mieszkania to ogromny powód do radości dla wielu osób. Jak głosi polskie powiedzenie „ciasne, ale własne”.

Nierzadko problem pojawia się, gdy chcemy zaaranżować małą przestrzeń i okazuje się, że w sypialni trzeba zrezygnować z szafy, bo nie mieści się łóżko, a w łazience nie ma miejsca na wymarzoną wannę. O czym zatem pamiętać przy urządzaniu małego mieszkania? Przede wszystkim należy postawić na funkcjonalność i minimalizm.

Trzeba pamiętać, że przy niewielkim metrażu nietrudno o zagracenie pomieszczeń, jednakże istnieje wiele praktycznych rozwiązań, dzięki którym da się świetnie zagospodarować tak małą przestrzeń. Szafa przesuwana we wnęce na przedpokoju pomieści nie tylko okrycia wierzchnie oraz obuwie, ale również Twoje ubrania, odkurzacz i deskę do prasowania.

Jeżeli chciałaś wannę, a niestety zmieści się tylko prysznic, można wybrać kabinę z deszczownicą z hydromasażem. Warto szukać takich rozwiązań.

Kupuj tylko te meble, które naprawdę są niezbędne. Ponadto trzeba mieć na uwadze, aby przy doborze kolorów ścian, wybierać barwy jasne, dzięki którym pomieszczenia będą wydawać się na większe.

Barwy ciemne są ciężkie i będą działały przytłaczająco.