Mamy lek na niewidzialność dla firm w Internecie.
Szybki kontakt: tel. +48 61 847 04 58, e-mail: biuro@widzialni.pl
Blog
08.04.2018

Kim jest Ciri?

Gry komputerowe
Kim jest Ciri?
www.kotel.com.pl adwokat sprawy karne łódź fotele Sword

Ciri była szczególnie istotną postacią dla Geralta. Ciri była dzieckiem-niespodzianką i została niejako ofiarowana Geraltowi. Na czym polegała rola dziecka-niespodzianki? Zgodnie z obowiązującym prawem poszczególne dziecko było przypisane do określonej osoby. Łączyły ich bardzo silne więzy.

Ciri została znaleziona przez Geralta oraz zabrana do Kaer Morhen. Tam dziewczyna przeszła poszczególne szkolenia wiedźmińskie. Jej głównym stylem treningów był styl Kota. W przeciwieństwie do pozostałych kandydatów, Ciri nie została poddana Próbie Traw.

Dalsze losy Ciri były bardzo dynamiczne. Ciri znalazła się pod opieką Yennefer. Z czasem jednak ucieka ze szkoły czarodziejek. Doświadcza licznych niebezpieczeństw, po czym dołącza do bandy Szczurów.

Wówczas charakter Ciri ulega znacznej zmianie. Wcześniej dziewczyna miała opory przed zabijaniem, jednak na skutek nowych towarzyszy, ludzkie życie nie ma dla niej praktycznie żadnego znaczenia. W sadze Sapkowskiego Ciri pojawia się niemal w każdej części. Ostatecznie ratuje Geralta i Yennefer przed śmiercią.

Wątek Ciri kończy się na poznaniu rycerza Galahada, z którym wyrusza na dalszą wyprawę.Ciri trafiła do Anglii będącej za panowaniem króla Artura. W grze postać Ciri została wspomniana podczas rozmowy Geralta z jednym z karczmarzy. Również w drugiej części gry gracz dowiaduje się nieco więcej na temat tej postaci.

Dzięki swojej mocy Ciri miała możliwość teleportowania Geralta i Yennefer podczas zamieszek. Sama zaś rozpoczęła życie w innym świecie.