Mamy lek na niewidzialność dla firm w Internecie.
Szybki kontakt: tel. +48 61 847 04 58, e-mail: biuro@widzialni.pl
Blog
29.05.2019

Infinity Ward

Gry komputerowe
Infinity Ward
www.upksbula.pl kancelaria notarialna poznań adwokat prawo karne warszawa

Tego producenta nie trzeba przedstawiać żadnemu pasjonatowi gier. Infinity Ward jest producentem serii Call of Duty, która jest znana na całym świecie. Pierwsza wersja gry wydana została w 2003 roku. Od tego czasu regularnie ukazują się kolejne odsłony. Call of Duty zalicza się do tzw. strzelanek. Gracz ma możliwość przeniesienia się w czasy II Wojny Światowej, gdzie jest obserwatorem licznych konfliktów i zamieszek.

Najciekawsze jest jednak to, że gracz wciela się w różne postaci, dzięki czemu ogląda wojnę z odmiennej perspektywy. Do wyboru jest m.in. spadochroniarz, komandos. Gracz musi wykonać wiele niebezpiecznych zadań i misji. Dwa lata po premierze gry ukazał się jej sequel. I w tym przypadku fabuła osadzona jest w realiach II Wojny Światowej.

W drugiej części producenci zdecydowali się na wydłużenie czasu całej gry. Gracz musi wykonać odgórnie przydzielone zadania, jednak w tym przypadku ich kolejność jest w pełni dowolna. Warto jednak wspomnieć, że ma to znaczący wpływ na przebieg dalszych zdarzeń. W kolejnej odsłonie producenci postanowili zaskoczyć graczy. Tym razem cała akcja nie dzieje się w czasach II Wojny Światowej, jak to było w poprzednich edycjach. W Call of Duty 4:Modern Warfare gracze przenoszą się w okres współczesnych zamieszek. W dalszym ciągu gracz steruje żołnierzami, którzy biorą udział w różnych zadaniach, aby nie dopuścić do konfliktu zbrojnego.

Część kolejnych edycji również przeniesiona została w czasy współczesne. W 2014 roku ukazała się kolejna wersja Call of Duty.