Mamy lek na niewidzialność dla firm w Internecie.
Szybki kontakt: tel. +48 61 847 04 58, e-mail: biuro@widzialni.pl
Blog
04.06.2019

BioWare Corporation

Gry komputerowe
BioWare Corporation
usługi podatkowe poznań polski prawnik niemcy

BioWare jest jedną z najbardziej znanych firm na świecie, zajmujących się produkcją gier video. Firma została założona w Kanadzie w połowie lat 90. XX wieku. W dotychczasowym jej dorobku znajduje się wiele gier, które zdobyły popularność na całym świecie. Do jednych z najbardziej rozpoznawalnych zalicza się seria Mass Effect. Jest to typowa gra akcji o tematyce sciene-fiction.

Gracze wcielają się w postać komandora Sheparda, który walczy o przetrwanie ludzkości. Na uwagę zasługuje perfekcyjnie rozbudowana fabuła. Wszystkie wybory gracza mają swoje odzwierciedlenie w dalszych wątkach. W ten sposób gracze decydują o losach nie tylko ludzkości, ale i całej galaktyki. Do tej pory powstało wiele wersji Mass Effect i wszystkie z nich osiągnęły wysoką sprzedaż. Z kolei miłośnicy Gwiezdnych Wojen z pewnością zachwycą się grą Star Wars, której akcja nawiązuje do kultowego filmu.

W jednym z najnowszych wydań gracze mają zapobiec rządom złego Kartelu. Równie dużą popularnością cieszy się seria Dragon Age. Jest to przykład gry fantasy, w której spotkamy się z elfami czy krasnoludami. Na skutek inwazji rozmaitych potworów, wybrano najznamienitszych bohaterów, którzy mają bronić przed złem. Bohaterowie ci zostali obdarzeni różnymi mocami, które umożliwiają im pokonanie wroga. Gracz może dokonywać rozmaitych wyborów, jednak musi pamiętać, że będą one miały wpływ na dalszy przebieg gry.

Z tego powodu gra Dragon Age doczekała się kolejnych wersji. Wszystkie one stały się bardzo popularne.